بازی کودک

بازی کودک

بازی های فلش آنلاین برای کودکان و بزرگ تر ها !

نام نویسی |

چرا باید در بخش بازی‌های آنلاین کودک آنلاین ثبت‌نام کنم؟

بخش بازی آنلاین سایت کودک آنلاین شامل بازی ماجرایی، بازی مسابقه‌ای، بازی ورزشی، بازی معمایی، بازی فکری، بازی تخته‌ای، بازی دخترانه برای سرگرمی و آموزش و تحریک فکری کودکان سه سال به بالا و همین‌طور بزرگ‌سالان راه‌اندازی گردید. والدین عزیز در این بخش می‌توانند با نظارت مستقیم بر حساب کاربری فرزند خود از میزان ساعات بازی کودک، بازی‌های انجام‌شده توسط کودک و ارتباطات مجازی کودکان خود مطلع شوند تا بهتر بتوانند آن‌ها را تحت کنترل خود درآورند و با خیالی آسوده و در محیطی امن به فرزندان خود اجازه دهند در ساعات مشخصی بازی‌های کامپیوتری معینی را انجام دهند.
اگر شما و فرزندتان می‌خواهید به جمع اعضا بازی کودک آنلاین بپيوندید، بايد يک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. عضویت در کودک آنلاین سبب می‌شود که شما به‌عنوان استفاده‌کننده از سايت بتوانید، دیدگاه‌های خود را درباره بازی‌های موردنظرتان بنویسید. همین‌طور با ثبت‌نام در سایت کودک آنلاین می‌توانید بازی‌های دو یا چندنفره آنلاین را انجام دهید همچنین می‌توانید بازی‌های موردعلاقه خود را بپسندید. بخش بازی در سایت کودک آنلاین علاقه‌مند است برای بازی‌های موجود خود رده‌بندی سنی مشخص نماید شما با عضویت خود می‌توانید در این زمینه والدین عزیزی را که علاقه‌مند هستند بر بازی‌های رایانه‌ای کودکان خود نظارت داشته باشند یاری کنید به دلیل حساسیت فرهنگی خواهشمند است از دادن رأی دور از ذهن در این زمینه جدا خودداری نمایید. همین‌طور کاربرانی بخش بازی آنلاین، می‌توانید به‌راحتی گزارش مشکل در بازی مربوطه، اعم از بارگذاری نشدن بازی، اجرا نشدن بازی و مناسب نبودن رده‌بندی سنی بازی و محتوای بازی را، به مدیریت سایت اطلاع دهند. همین‌طور شما کاربران بخش بازی سایت کودک آنلاین می‌توانید با انجام بازی، و فعالیت‌های فوق گزارش مشکل، امتیازدهی به بازی، ارسال دیدگاه در مورد بازی تعیین رده‌بندی سنی بازی‌ها و مهم‌تر از همه ارسال شرح مناسب برای بازی در این زمینه به ما یاری دهید و امتیاز بگیرید. مجموع امتیازات هر کاربر در پایان روز محاسبه‌شده و در حساب کاربری او منظور می‌گردد. همین‌طور اعضا قسمت بازی کودک آنلاین می‌توانید بازی‌های موردعلاقه خود را به دیگر کاربران و دوستان خود پیشنهاد دهند.
عضویت در بخش بازی سایت کودک آنلاین مستلزم رعایت کل قوانین کودک آنلاین است.
«به کاربرانی که امتیازات بالایی در بخش بازی سایت کودک آنلاین کسب کنند از مزایا و جوایزی که در سایت بازی کودک آنلاین اعلام خواهد شد بهره‌مند خواهند شد.»